Joensuu

Aukioloajat

ma–pe 7.00–16.30


Yhteystiedot

Pamilonkatu 22b, 80100 Joensuu

013 129 555
kari.tanskanen@vatupassi.fi

Katso kartalta


Henkilökunta

Meidän kanssamme yhteistyökumppaniksi ei tule konserni tai kaivinkone vaan osaava ja persoonallinen henkilökuntamme. Klikkaa henkilökuvia ja saat lisätietoa vatupassilaisista!

Kari Tanskanen
Vuokraamopäällikkö
Vuokraus ja myynti
050 366 1683
kari.tanskanen@vatupassi.fi
Pasi Kontkanen
Vuokraus
040 047 2727
pasi.kontkanen@vatupassi.fi
Tuomo Törmälä
Vuokraus, kuljetus
050 466 9584
tuomo.tormala@vatupassi.fi
Ville Mehtonen
Vuokraus, kuljetus
040 021 9944
ville.mehtonen@vatupassi.fi
Panu Mustonen
Kuljetus, korjaamo, katsastus
045 631 2826
panu.mustonen@vatupassi.fi
Pauli Pellikka
Korjaamo, katsastus
050 366 1681
pauli.pellikka@vatupassi.fi
Ossi Pietarinen
Korjaamo, katsastus
040 029 1231
ossi.pietarinen@vatupassi.fi
Aarni Voutilainen
Aluemyyntipäällikkö
050 362 6194
aarni.voutilainen@vatupassi.fi
Sampsa Tanskanen
Asiakkuuspäällikkö
050 373 1107
sampsa.tanskanen@vatupassi.fi
Jarkko Tarnanen
Operatiivinen johtaja, VTJ
050 493 0707
jarkko.tarnanen@vatupassi.fi
Milla Tarnanen
Toimitusjohtaja
Äitiyslomalla 1.6.2018-
050 072 4155
milla.tarnanen@vatupassi.fi
Jukka Törmälä
Hallituksen puheenjohtaja
050 366 1680
jukka.tormala@vatupassi.fi