Jyväskylä

Aukioloajat

ma–pe 7.00–16.30


Yhteystiedot

Ahjokatu 24, 40320 Jyväskylä

014 362 2233
jukka.ahonen@vatupassi.fi

Katso kartalta


Henkilökunta

Meidän kanssamme yhteistyökumppaniksi ei tule konserni tai kaivinkone vaan osaava ja persoonallinen henkilökuntamme. Klikkaa henkilökuvia ja saat lisätietoa vatupassilaisista!

Jukka Ahonen
Vuokraamopäällikkö
Vuokraus ja myynti
040 027 0600
jukka.ahonen@vatupassi.fi
Iivari Junttila
Vuokraus
040 029 3253
iivari.junttila@vatupassi.fi
Nikko Rantanen
Vuokraus
050 366 1688
nikko.rantanen@vatupassi.fi
Asko Pihlainen
Vuokraus, korjaamo
050 366 1687
asko.pihlainen@vatupassi.fi
Oskari Koskinen
Korjaamo
oskari.koskinen@vatupassi.fi
Sampsa Tanskanen
Asiakkuuspäällikkö
050 373 1107
sampsa.tanskanen@vatupassi.fi