Kuopio

Aukioloajat

ma–pe 7.00–16.30


Yhteystiedot

Kartanonkatu 9, 70780 Kuopio

017 282 8925
aarni.voutilainen@vatupassi.fi

Katso kartalta


Henkilökunta

Meidän kanssamme yhteistyökumppaniksi ei tule konserni tai kaivinkone vaan osaava ja persoonallinen henkilökuntamme. Klikkaa henkilökuvia ja saat lisätietoa vatupassilaisista!

Jukka Karvinen
Vuokraamopäällikkö
045 775 01073
jukka.karvinen@vatupassi.fi
Marko Lintunen
Vuokraus, kuljetus
050 366 1690
marko.lintunen@vatupassi.fi
Jesse Tikka
Vuokraus, kuljetus
050 465 0603
jesse.tikka@vatupassi.fi
Marko Pirinen
Vuokraus, korjaamo
045 788 16269
marko.pirinen@vatupassi.fi
Aarni Voutilainen
Aluemyyntipäällikkö
050 362 6194
aarni.voutilainen@vatupassi.fi
Sampsa Tanskanen
Asiakkuuspäällikkö
050 373 1107
sampsa.tanskanen@vatupassi.fi