Joensuu

Aukioloajat

ma–pe 7.00–16.30


Yhteystiedot

Pamilonkatu 22b, 80100 Joensuu

013 129 555
kari.tanskanen@vatupassi.fi

Katso kartalta


Henkilökunta

Meidän kanssamme yhteistyökumppaniksi ei tule konserni tai kaivinkone vaan osaava ja persoonallinen henkilökuntamme. Klikkaa henkilökuvia ja saat lisätietoa vatupassilaisista!

Kari Tanskanen
Vuokraamopäällikkö
Asiakaspalvelu
050 366 1683
kari.tanskanen@vatupassi.fi
Pasi Kontkanen
Asiakaspalvelu
040 047 2727
pasi.kontkanen@vatupassi.fi
Mika Tirkkonen
Asiakaspalvelu
045 788 16304
mika.tirkkonen@vatupassi.fi
Ville Mehtonen
Asiakaspalvelu ja kuljetuspalvelut
040 021 9944
ville.mehtonen@vatupassi.fi
Tuomo Törmälä
Asiakaspalvelu ja kuljetuspalvelut
050 466 9584
tuomo.tormala@vatupassi.fi
Atro Voutilainen
Kuljetuspalvelut
045 652 3128
atro.voutilainen@vatupassi.fi
Panu Mustonen
Työmaapalvelut, huolto ja koneiden katsastukset
045 631 2826
panu.mustonen@vatupassi.fi
Ossi Pietarinen
Työmaapalvelut, huolto ja koneiden katsastukset
040 029 1231
ossi.pietarinen@vatupassi.fi
Pauli Pellikka
Huolto ja koneiden katsastukset
050 366 1681
pauli.pellikka@vatupassi.fi
Aarni Voutilainen
Aluemyyntipäällikkö
050 362 6194
aarni.voutilainen@vatupassi.fi
Sampsa Tanskanen
Myyntijohtaja
050 373 1107
sampsa.tanskanen@vatupassi.fi
Jarkko Tarnanen
Operatiivinen johtaja
050 493 0707
jarkko.tarnanen@vatupassi.fi
Milla Tarnanen
Toimitusjohtaja
050 072 4155
milla.tarnanen@vatupassi.fi
Jukka Törmälä
Hallituksen puheenjohtaja
050 366 1680
jukka.tormala@vatupassi.fi