Yhteystiedot

Tampere

Aukioloajat

ma-pe klo 7-16

040 657 6094

tampere@avesco-rent.fi

Sijainti

Pöytäsarankatu 12-14, 33900 Tampere

Katso kartalta

Henkilökunta

Meidän kanssamme yhteistyökumppaniksi ei tule konserni tai kaivinkone vaan osaava ja persoonallinen henkilökuntamme. Klikkaa henkilökuvia ja saat lisätietoa vatupassilaisista!

Timi Heiskanen
Vuokraamopäällikkö
050 434 8997
timi.heiskanen@vatupassi.fi
Jani Humalamäki
Vuokraamokoordinaattori
040 358 4395
jani.humalamaki@avesco-rent.fi
Joonathan Suvanto
Aluemyyntipäällikkö
040 482 3539
joonathan.suvanto@avesco-rent.fi
Toni Säily
Aluemyyntipäällikkö
050 476 5118
toni.saily@avesco-rent.fi
Raid Obeid Zoubi
Mekaanikko
040 556 0517
raid.obeid-zoubi@avesco-rent.fi
Satu Juntunen
Asiakaspalvelu
050 351 5735
satu.juntunen@vatupassi.fi
Pasi Jokisalo
Aluemyyntipäällikkö
Varavoimaratkaisut
040 573 5547
pasi.jokisalo@avesco-rent.fi