Yhteystiedot

Oulu

Aukioloajat

ma–pe 6.30–16.30

08 613 9100

marko.hiltunen@vatupassi.fi

Sijainti

Hiltusenkaarre 18 (vanha Hajottamotie 18), 90620 Oulu

Katso kartalta

Henkilökunta

Meidän kanssamme yhteistyökumppaniksi ei tule konserni tai kaivinkone vaan osaava ja persoonallinen henkilökuntamme. Klikkaa henkilökuvia ja saat lisätietoa vatupassilaisista!

Marko Hiltunen
Vuokraamopäällikkö
Asiakaspalvelu
045 7750 6192
marko.hiltunen@vatupassi.fi
Kyösti Kiljo
Aluemyyntipäällikkö
Myyntialue: Pohjois-Pohjanmaa
045 7884 1327
kyosti.kiljo@vatupassi.fi
Pirkko Hiltunen
Asiakaspalvelu
040 718 5157
pirkko.hiltunen@vatupassi.fi
Jori Niiniharju
Asiakaspalvelu
050 536 2236
jori.niiniharju@vatupassi.fi
Mikael Humaloja
Asiakaspalvelu
050 528 7900
mikael.humaloja@vatupassi.fi
Niki Lappalainen
Asiakaspalvelu
050 479 6095
niki.lappalainen@vatupassi.fi
Jonny Nyman
Asiakaspalvelu
Kuljetus
050 471 5530
jonny.nyman@vatupassi.fi
Ari Niskanen
Kuljetus
Huolto
040 545 8942
ari.niskanen@vatupassi.fi