Yhteystiedot

Oulu

Aukioloajat

ma–pe 6.30–16.30

08 613 9100

Sijainti

Hiltusenkaarre 18 (vanha Hajottamotie 18), 90620 Oulu

Katso kartalta

Henkilökunta

Meidän kanssamme yhteistyökumppaniksi ei tule konserni tai kaivinkone vaan osaava ja persoonallinen henkilökuntamme. Klikkaa henkilökuvia ja saat lisätietoa vatupassilaisista!

Marko Hiltunen
Vuokraamopäällikkö
Asiakaspalvelu
045 7750 6192
marko.hiltunen@vatupassi.fi
Jani Jaakola
Vuokraamopäällikkö
040 418 3121
jani.jaakola@vatupassi.fi
Kyösti Kiljo
Aluemyyntipäällikkö
Myyntialue: Pohjois-Pohjanmaa
045 7884 1327
kyosti.kiljo@vatupassi.fi
Pirkko Hiltunen
Asiakaspalvelu
040 718 5157
pirkko.hiltunen@vatupassi.fi
Mikael Humaloja
Asiakaspalvelu
050 528 7900
mikael.humaloja@vatupassi.fi
Jani Hassinen
Asiakaspalvelu
Huolto
050 373 1106
jani.hassinen@vatupassi.fi
Ari Niskanen
Asiakaspalvelu
Kuljetus
040 545 8942
ari.niskanen@vatupassi.fi
Jori Niiniharju
Vuokraamotyöntekijä
050 536 2236
jori.niiniharju@vatupassi.fi
Jonny Nyman
Vuokraamotyöntekijä
050 471 5530
Niki Lappalainen
Vuokraamotyöntekijä
050 479 6095
niki.lappalainen@vatupassi.fi