Yhteystiedot

Oulu

Aukioloajat

ma–pe klo 6.30–16.30

08 613 9100

erno.lammassaari@vatupassi.fi

Sijainti

Hiltusenkaarre 18 (entinen Hajottamotie 18), 90620 Oulu

Katso kartalta

Vierailijaohjeistus

Henkilökunta

Meidän kanssamme yhteistyökumppaniksi ei tule konserni tai kaivinkone vaan osaava ja persoonallinen henkilökuntamme. Klikkaa henkilökuvia ja saat lisätietoa vatupassilaisista!

Erno Lammassaari
Vuokraamopäällikkö
050 473 1178
erno.lammassaari@vatupassi.fi
Kyösti Kiljo
Aluemyyntipäällikkö
Myyntialue: Pohjois-Pohjanmaa
045 7884 1327
kyosti.kiljo@vatupassi.fi
Jori Niiniharju
Aluemyyntipäällikkö
Myyntialue: Pohjois-Pohjanmaa
050 536 2236
jori.niiniharju@vatupassi.fi
Mikael Humaloja
Asiakaspalvelu
050 528 7900
mikael.humaloja@vatupassi.fi
Hanna Anttonen
Asiakaspalvelu
050 432 3502
hanna.anttonen@vatupassi.fi
Akseli Ranimaa
Asiakaspalvelu
050 478 0963
akseli.raninmaa@vatupassi.fi
Jussi Kokko
Asiakaspalvelu
050 565 8580
jussi.kokko@vatupassi.fi
Jonny Nyman
Asiakaspalvelu
Kuljetus
050 471 5530
jonny.nyman@vatupassi.fi
Ari Niskanen
Kuljetus
040 545 8942
ari.niskanen@vatupassi.fi