Yhteystiedot

Kuopio

Aukioloajat

ma–pe 6.30–16.30

017 282 8925

Sijainti

Kartanonkatu 9, 70780 Kuopio

Katso kartalta

Henkilökunta

Meidän kanssamme yhteistyökumppaniksi ei tule konserni tai kaivinkone vaan osaava ja persoonallinen henkilökuntamme. Klikkaa henkilökuvia ja saat lisätietoa vatupassilaisista!

Jukka Karvinen
Vuokraamopäällikkö
Asiakaspalvelu
045 7750 1073
jukka.karvinen@vatupassi.fi
Juha Komulainen
Aluemyyntipäällikkö
Myyntialue: Pohjois-Savo
050 581 5838
juha.komulainen@vatupassi.fi
Satu Rossi
Asiakaspalvelu
050 431 0968
satu.rossi@vatupassi.fi
Marko Pirinen
Huolto
Asiakaspalvelu
045 7881 6269
marko.pirinen@vatupassi.fi
Marko Lintunen
Kuljetuspalvelut
050 366 1690
marko.lintunen@vatupassi.fi
Ari Kumpulainen
Asiakaspalvelu
Huolto
045 7750 6193
ari.kumpulainen@vatupassi.fi
Lasse-Petteri Partanen
Vuokraamotyöntekijä
Kuljetuspalvelut
050 327 9630
lasse-petteri.partanen@vatupassi.fi
Jarkko Jormalainen
Vuokraamotyöntekijä
Matti Tikkanen
Vuokraamotyöntekijä
050 479 4830
matti.tikkanen@vatupassi.fi