Kuopio


Aukioloajat

ma–pe 7.00–16.30


Yhteystiedot

Kartanonkatu 9, 70780 Kuopio

017 282 8925
jukka.karvinen@vatupassi.fi

Katso kartalta


Henkilökunta

Meidän kanssamme yhteistyökumppaniksi ei tule konserni tai kaivinkone vaan osaava ja persoonallinen henkilökuntamme. Klikkaa henkilökuvia ja saat lisätietoa vatupassilaisista!

Jukka Karvinen
Vuokraamopäällikkö
Asiakaspalvelu
045 7750 1073
jukka.karvinen@vatupassi.fi
Juha Komulainen
Aluemyyntipäällikkö
Myyntialue: Pohjois-Savo
050 581 5838
juha.komulainen@vatupassi.fi
Marko Hiltunen
Asiakaspalvelu
045 7750 6192
marko.hiltunen@vatupassi.fi
Marko Pirinen
Asiakaspalvelu ja huolto
045 7881 6269
marko.pirinen@vatupassi.fi
Jesse Tikka
Asiakas- ja työmaapalvelut
050 465 0603
jesse.tikka@vatupassi.fi
Marko Lintunen
Kuljetuspalvelut
050 366 1690
marko.lintunen@vatupassi.fi
Ari Kumpulainen
Asiakaspalvelu ja huolto
045 7750 6193
ari.kumpulainen@vatupassi.fi