Yhteystiedot

Kuopio

Aukioloajat

29.1.-30.4.2024, ma-pe klo 7-16

017 282 8925

satu.rossi@vatupassi.fi

Sijainti

Kartanonkatu 9, 70780 Kuopio

Katso kartalta

Vierailijaohjeistus

Henkilökunta

Meidän kanssamme yhteistyökumppaniksi ei tule konserni tai kaivinkone vaan osaava ja persoonallinen henkilökuntamme. Klikkaa henkilökuvia ja saat lisätietoa vatupassilaisista!

Satu Rossi
Vuokraamopäällikkö
Asiakaspalvelu
050 431 0968
satu.rossi@vatupassi.fi
Juha Komulainen
Aluemyyntipäällikkö
Myyntialue: Pohjois-Savo
050 581 5838
juha.komulainen@vatupassi.fi
Matti Tikkanen
Asiakaspalvelu
050 479 4830
matti.tikkanen@vatupassi.fi
Ari Kumpulainen
Asiakaspalvelu
Huolto
045 7750 6193
ari.kumpulainen@vatupassi.fi
Jesse Tikka
Asiakaspalvelu
Kuljetuspalvelut
050 471 8065
jesse.tikka@vatupassi.fi
Marko Lintunen
Kuljetuspalvelut
050 366 1690
marko.lintunen@vatupassi.fi
Rasmus Haakana
Asiakaspalvelu
050 479 5749
rasmus.haakana@vatupassi.fi
Jarkko Jormalainen
Palautustarkastus
jarkko.jormalainen@vatupassi.fi
Lasse-Petteri Partanen
Huolto
050 327 9630
lasse-petteri.partanen@vatupassi.fi