Yhteystiedot

Työmaapalvelut ja kalusto

Henkilökunta

Meidän kanssamme yhteistyökumppaniksi ei tule konserni tai kaivinkone vaan osaava ja persoonallinen henkilökuntamme. Klikkaa henkilökuvia ja saat lisätietoa vatupassilaisista!

Teemu Mäkinen
Työmaapalvelupäällikkö
040 594 8953
teemu.makinen@vatupassi.fi
Otto Blomqvist
Työnjohtaja
Työmaapalvelut
050 441 9001
otto.blomqvist@vatupassi.fi
Jussi Kokko
Asentaja
Työmaapalvelut
050 565 8580
jussi.kokko@vatupassi.fi
Niiles Guttorm
Asentaja
Työmaapalvelut
045 151 7317
niiles.guttorm@vatupassi.fi
Juha Kleemola
Asentaja
Työmaapalvelut
050 465 0603
jussi.kleemola@vatupassi.fi
Leena Kohtamäki
Asentaja
Työmaapalvelut
050 564 0692
leena.kohtamaki@vatupassi.fi
Arttu Hämäläinen
Asentaja
Työmaapalvelut
050 407 6802
arttu.hamalainen@vatupassi.fi
Niko Kukkonen
Asentaja
Työmaapalvelut
050 407 8353
niko.kukkonen@vatupassi.fi
Joni Rissanen
Asentaja
Työmaapalvelut
050 564 6128
joni.rissanen@vatupassi.fi
Markku Kovanen
Asentaja
Työmaapalvelut
050 479 2169
markku.kovanen@vatupassi.fi
Nikko Rantanen
Kalusto- ja logistiikkapäällikkö
050 366 1688
nikko.rantanen@vatupassi.fi
Panu Mustonen
Huoltopäällikkö
045 631 2826
panu.mustonen@vatupassi.fi