Yhteystiedot

Jyväskylä

Aukioloajat

ma–pe 6.30–16.30

014 362 2233

risto.ronkainen@vatupassi.fi

Sijainti

Ahjokatu 24, 40320 Jyväskylä

Katso kartalta

Henkilökunta

Meidän kanssamme yhteistyökumppaniksi ei tule konserni tai kaivinkone vaan osaava ja persoonallinen henkilökuntamme. Klikkaa henkilökuvia ja saat lisätietoa vatupassilaisista!

Risto Ronkainen
Vuokraamopäällikkö
040 095 4159
risto.ronkainen@vatupassi.fi
Eero Mörsky
Aluemyyntipäällikkö
Myyntialue: Keski-Suomi
045 7750 6190
eero.morsky@vatupassi.fi
Henri Raappana
Aluemyyntipäällikkö
Myyntialue: Keski-Suomi
050 464 7710
henri.raappana@vatupassi.fi
Asko Pihlainen
Asiakaspalvelu
Huolto
050 366 1687
asko.pihlainen@vatupassi.fi
Timi Heiskanen
Asiakaspalvelu
Kuljetuspalvelut
050 434 8997
timi.heiskanen@vatupassi.fi
Mika Aunala
Asiakaspalvelu
Vuokraamotyöntekijä
050 478 6481
mika.aunala@vatupassi.fi
Sami Nieminen
Kuljetuspalvelut
050 496 0099
sami.nieminen@vatupassi.fi
Tommi Pietiläinen
Huolto
040 027 0600
tommi.pietilainen@vatupassi.fi
Janne Veckman
Vuokraamotyöntekijä
Pikahuolto
050 478 6452
janne.veckman@vatupassi.fi