Jyväskylä


Aukioloajat

ma–pe 7.00–16.30


Yhteystiedot

Ahjokatu 24, 40320 Jyväskylä

014 362 2233
iivari.junttila@vatupassi.fi

Katso kartalta


Henkilökunta

Meidän kanssamme yhteistyökumppaniksi ei tule konserni tai kaivinkone vaan osaava ja persoonallinen henkilökuntamme. Klikkaa henkilökuvia ja saat lisätietoa vatupassilaisista!

Iivari Junttila
Vuokraamopäällikkö
Asiakaspalvelu
040 029 3253
iivari.junttila@vatupassi.fi
Eero Mörsky
Aluemyyntipäällikkö
Myyntialue: Keski-Suomi
045 7750 6190
eero.morsky@vatupassi.fi
Nikko Rantanen
Asiakaspalvelu
050 366 1688
nikko.rantanen@vatupassi.fi
Ari Pakarinen
Asiakas- ja työmaapalvelut
050 595 3765
ari.pakarinen@vatupassi.fi
Asko Pihlainen
Asiakaspalvelu ja huolto
050 366 1687
asko.pihlainen@vatupassi.fi
Sami Nieminen
Kuljetuspalvelut
050 496 0099
sami.nieminen@vatupassi.fi
Oskari Koskinen
Työmaapalvelut ja huolto
045 7881 6353
oskari.koskinen@vatupassi.fi
Tommi Pietiläinen
Huolto
0400 270 600
tommi.pietilainen@vatupassi.fi