Jyväskylä

Aukioloajat

ma–pe 7.00–16.30


Yhteystiedot

Ahjokatu 24, 40320 Jyväskylä

014 362 2233
iivari.junttila@vatupassi.fi

Katso kartalta


Henkilökunta

Meidän kanssamme yhteistyökumppaniksi ei tule konserni tai kaivinkone vaan osaava ja persoonallinen henkilökuntamme. Klikkaa henkilökuvia ja saat lisätietoa vatupassilaisista!

Iivari Junttila
Vuokraamopäällikkö
Vuokraus
040 029 3253
iivari.junttila@vatupassi.fi
Eero Mörsky
Aluemyyntipäällikkö
Myynti ja vuokraus
045 7750 6190
eero.morsky@vatupassi.fi
Ari Pakarinen
Vuokraus, asennus
050 595 3765
ari.pakarinen@vatupassi.fi
Nikko Rantanen
Vuokraus
050 366 1688
nikko.rantanen@vatupassi.fi
Tommi Pietiläinen
Korjaamo
0400 270 600
tommi.pietilainen@vatupassi.fi
Asko Pihlainen
Vuokraus, korjaamo
050 366 1687
asko.pihlainen@vatupassi.fi
Oskari Koskinen
Asennus, korjaamo
045 788 16353
oskari.koskinen@vatupassi.fi
Sampsa Tanskanen
Myyntijohtaja
050 373 1107
sampsa.tanskanen@vatupassi.fi