Myynti ja hallinto


Henkilökunta

Meidän kanssamme yhteistyökumppaniksi ei tule konserni tai kaivinkone vaan osaava ja persoonallinen henkilökuntamme. Klikkaa henkilökuvia ja saat lisätietoa vatupassilaisista!

Aarni Voutilainen
Aluemyyntipäällikkö
Myyntialue: Pohjois-Karjala
050 362 6194
aarni.voutilainen@vatupassi.fi
Eero Mörsky
Aluemyyntipäällikkö
Myyntialue: Keski-Suomi
045 7750 6190
eero.morsky@vatupassi.fi
Juha Komulainen
Aluemyyntipäällikkö
Myyntialue: Pohjois-Savo
050 581 5838
juha.komulainen@vatupassi.fi
Teemu Niskanen
Aluemyyntipäällikkö
Myyntialue: Pohjois-Pohjanmaa
045 7884 1327
teemu.niskanen@vatupassi.fi
Sampsa Tanskanen
Myyntijohtaja
050 373 1107
sampsa.tanskanen@vatupassi.fi
Jarkko Tarnanen
Operatiivinen johtaja
050 493 0707
jarkko.tarnanen@vatupassi.fi
Milla Tarnanen
Toimitusjohtaja
050 072 4155
milla.tarnanen@vatupassi.fi
Anssi Törmälä
Talous- ja henkilöstöpäällikkö, Vastuullisuusvastaava
040 586 1720
anssi.tormala@vatupassi.fi
Jukka Törmälä
Hallituksen puheenjohtaja
050 366 1680
jukka.tormala@vatupassi.fi
Pia Kontturi
Markkinointipäällikkö
‭050 374 9933‬
pia.kontturi@vatupassi.fi
Nenna Pääkkönen
Johdon assistentti
044 082 2336
nenna.paakkonen@vatupassi.fi