Työmaapalvelut ja kalusto


Henkilökunta

Meidän kanssamme yhteistyökumppaniksi ei tule konserni tai kaivinkone vaan osaava ja persoonallinen henkilökuntamme. Klikkaa henkilökuvia ja saat lisätietoa vatupassilaisista!

Teemu Mäkinen
Työmaapalvelupäällikkö
040 594 8953
teemu.makinen@vatupassi.fi
Otto Blomqvist
Työnjohtaja
Työmaapalvelut
050 441 9001
otto.blomqvist@vatupassi.fi
Joni Mattila
Asentaja
Työmaapalvelut
050 563 3382
joni.mattila@vatupassi.fi
Jussi Kokko
Asentaja
Työmaapalvelut
050 565 8580
jussi.kokko@vatupassi.fi
Juha Kleemola
Asentaja
Työmaapalvelut
050 465 0603
jussi.kleemola@vatupassi.fi
Arttu Hämäläinen
Asentaja
Työmaapalvelut
050 407 6802
arttu.hamalainen@vatupassi.fi
Niko Kukkonen
Asentaja
Työmaapalvelut
050 407 8353
niko.kukkonen@vatupassi.fi
Joni Rissanen
Asentaja
Työmaapalvelut
050 564 6128
joni.rissanen@vatupassi.fi
Leena Kohtamäki
Asentaja
Työmaapalvelut
050 564 0692
leena.kohtamaki@vatupassi.fi
Markku Kovanen
Asentaja
Työmaapalvelut
050 479 2169
markku.kovanen@vatupassi.fi
Iivari Junttila
Kalusto- ja logistiikkapäällikkö
040 029 3253
iivari.junttila@vatupassi.fi
Nikko Rantanen
Työmaatilakoordinaattori
050 366 1688
nikko.rantanen@vatupassi.fi
Panu Mustonen
Huoltopäällikkö
045 631 2826
panu.mustonen@vatupassi.fi