Yhteystiedot

Kerava

Aukioloajat

ma-pe klo 7-16

040 503 0482

kerava@vatupassi.fi

Sijainti

Karhuntassuntie 5, 04260 Kerava (muutamme heinäkuussa osoitteeseen Kiitoradankuja 9, Vantaa)

Katso kartalta

Henkilökunta

Meidän kanssamme yhteistyökumppaniksi ei tule konserni tai kaivinkone vaan osaava ja persoonallinen henkilökuntamme. Klikkaa henkilökuvia ja saat lisätietoa vatupassilaisista!

Aarni Voutilainen
Vuokraamopäällikkö
050 362 6194
aarni.voutilainen@vatupassi.fi
Tatu Friman
Aluemyyntipäällikkö
040 185 3611
tatu.friman@vatupassi.fi
Peter Björkman
Tekninen aluemyyntipäällikkö
040 842 1595
peter.bjorkman@vatupassi.fi
Markus Lindros
Asiakaspalvelu
040 595 9993
markus.lindros@vatupassi.fi
Nicklas Gylden
Asiakaspalvelu
050 322 7933
nicklas.gylden@vatupassi.fi
Pasi Jokisalo
Aluemyyntipäällikkö
Varavoimaratkaisut
040 573 5547
pasi.jokisalo@vatupassi.fi